Hotspot Shield VPN

Son günlerde kapatılan sitelere bir yenisi daha eklenmiş ve twitter.com Türkiye üzerinden erişimlere kapatılmıştır. DNS adresi değiştirerek erişim sağlanabilirken hükümet DNS servislerini de tek tek bloklamış ve twitter’a erişim VPN kullanımı dışında mümkün hale gelmemiştir. Bu yazımızda sizlere twitter için hotspot shield VPN programını anlatacağız.

İnternet oturumunuzu gizleyerek kullanımınızı güvenli hale getirebilirsiniz. Bunu yapabileceğiniz en pratik ve beğenilen program Hotspot Shield VPN programıdır. Bu program sayesinde yasaklı sitelerden tutun da, görünmek istemediğiniz her site de rahatlıkla gezinebilirsiniz. Ayrıca internet ağınızı güvenlik altına alır, sizi takip etmeye çalışan hackerlerden kurtulmuş olursunuz. Güvenli bir tünel açarak, bu tünelden gezinmenize imkân veren program kimlik avcıları ve bilgilerinize ulaşmak isteyen kötü niyetli insanlardan gizlenerek güvenliğinizi %100 garanti altına almaktadır.
Windows XP – Windows Vista – Windows 7 – Windows 8, Mac OS X 10.6 Snow Leopard – Mac OS X 10.7, Lion – Mac OS X 10.8 Mountain Lion, iOS – iPhone/iPad, Android 2.x ve 4.x
Yukarıdaki sistemlerden birine sahip iseniz Hotspot Shield VPN programını rahatlıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz. İndirmesi ücretsizdir ve kurulumu ve kullanımı çok kolay ve pratiktir.
Hotspot Shield VPN nerelerde kullanılır:

  • HTTPS şifreleme sayesinde internet gezintinizi, datalarınızı, online alışverişlerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvenlik altına alın.
  • Kendinizi her türlü çevrimiçi kimlik hırsızlığına karşı güvene alın.
  • Çevrimiçi gizliliğinizi sağlamak amacı ile ip adresinizi gizli hale getiriniz.
  • Sansüre uğramadan, emniyet duvarına takılmadan her türlü içeriğe gizlice ulaşın.
  • Bilgisayarınızı Wi-Fi noktalarında, hotellerde, havaalanlarında ve şirket ofislerinde olası hackerlerden ve kötü amaçlı kullanıcılardan koruyun.
  • Kablolu ve kablosuz bağlantılarda aynı sistem de çalışır ve sınırsız bant genişliği sağlar.
  • Bütün işletim sistemlerinde, PC ve Mac üzerinde çalışır (Windows 8 ve Mountain Lion).

Hotspot Shield VPN programı, web proxy’sine benzer özellikte gizlilik koruması ve yasaklı, ulaşılamayan sitelere erişim sağlar. Hotspot Shield VPN gibi VPN programları web proxy’sinden daha çok, daha geniş kapsamlı bir güvenlik ve gizlilik sağlar.

Hotspot Shield VPN programı, bağlantınızı ev Internet ağınızda, hem de herkese açık Internet ağlarında %100 emniyete alarak netteki dolaşımınızı tamamen güvenli hale getirir. Hotspot Shield VPN programı, internette yaptığınız bütün işlemleri (alışveriş yapma, form doldurma, karşıdan veri yükleme) HTTPS ile emniyete alarak kimliğinizi korur. Hotspot Shield VPN programı, ayrıca kimliğinizi üçüncü taraflara ve Internet sağlayıcılarına karşı görünmez yaparak internette gizlice dolaşmanızı sağlar. Belli bir sitede oturum açmadığınız takdirde Hotspot Shield VPN programı ile tüm internet dolaşımınız isimsiz olacaktır. Araştırma, organizasyon ve iletişim ile ulaşma imkânı verdiği için interneti hepimiz seviyoruz. Hotspot Shield VPN programı, tüm ağ içeriğine özgürce ve %100 emniyetli olarak erişmenizi sağlayarak tüm online bilgilere erişim olanağı sağlar.

Bütün internet dolaşımınızı %100 emniyete alın ve çevrimiçi ortamda görünmez kalın; bırakın Hotspot Shield VPN programı, şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve bütün verilerinizi korusun. Bilindik antivirüs programları bilgisayarınızı korur, fakat ağ dolaşımınızı koruyamaz. Bu nedenle Hotspot Shield VPN programını sizlere anlatmak istedik, bundan sonrası size kalmış, isterseniz çok kolay şekilde bu programı ücretsiz olarak indirebilir ve kolayca kurabilirsiniz. Hotspot VPN indirmek için tıklayın.