Xhamster DNS

Dünya’nın en çok tercih edilen yetişkin sitesi xhamster, ülkemiz sınırlarında kullanımı yasaklanmış bir yetişkin video sitesidir. Bu sebeple kullanıcılar, yetişkin sitelerine giriş yapmak için çalışan ve güncel DNS ayarlarına ihtiyaç duymaktadır. Sizlere bu yönde hızlı çalışan ve güncel xhamster DNS ayarlarını sıralıyoruz. Aktif olarak kullanılan “ağ bağlantılarım” kısmından protokol ayarlarını değiştirebilir, bu adımdan sonra xhamstera nasıl girerim derdinden kurtulmuş olursunuz.

Xhamster DNS

Xhamstera Nasıl Girerim?

xhamster DNS için en çok tercih edilen ve 2016 yılının aktif DNS ayarları şunlardır:

  • Google DNS: 8.8.8.8 – 8.8.4.4
  • Yandex DNS: 77.88.8.8 – 77.88.8.1
  • OpenDNS: 208.67.222.222 – 208.67.220.220

Güncel olarak tercih edilen DNS ayarları bu şekilde sıralanmaktadır. Herhangi birisini tercih ederek siz de xhamster DNS konusunu çözmüş, siteye direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer daha farklı DNS adresleri denemek isterseniz, DNS adresleri sayfamıza göz atabilirsiniz. Xhamster sitesine sadece birkaç basit protokol ayarları yaparak erişebilirsiniz.

DNS’i ayarlarını nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, resimli DNS değiştirme anlatımlarımız yardımcı olacaktır. Bunun için kullandığınız işletim sistemini lütfen aşağıdan seçin:

Farklı Bir Yolla Giriş Yapabilir Miyim?

Evet. Bunun için en kalıcı yöntem VPN programlarıdır. Kaliteli bir VPN programı ile beraber xhamster DNS sorunlarının önüne geçebilirsiniz. VPN ile kalıcı sonuçlar almanızı sağlayan sitemiz, önerebileceği VPN programlarının başında ZenMate geliyor. ZenMate, aktif olarak dünya çapında 35 milyonu aşkın kitlenin ortak tercihi konumundadır. Sorunsuz bir şekilde kullanım olanakları sağlamak adına deneme sürümünü tercih edebilir, 14 günlük kullanım sonrasında uygun fiyatlardan lisans satın alabilirsiniz.

Mobil Cihazımdan ZenMate Üzerinden Yapabilir Miyim?

Evet. xhamster DNS için yapmanız gereken şey App Store veya Google Play Store üzerinden ZenMate uygulamasını indirmek. Daha sonra oluşturduğunuz üyelikle girişinizi yapabilir, online olarak dilediğiniz siteye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer yetişkin ve yasaklanmış sitelere giriş yapmak VPN programları ile yine mümkün olabiliyor. VPN uygulamaları, sizlere kalıcı çözümler üretiyor. DNS ayarlarından çözüm alamadıysanız, tercihinizi interneti yavaşlatmayan uygulama olan ZenMate’den yana kullanın. Aktif olarak ülkemizde 2 milyonu aşkın kişi tarafından tercih edilen ender uygulamalardan bir tanesidir.

Zenmate

Önerdiğimiz diğer VPN uygulamaları:

  • TunnelBear
  • hide.me
  • Windscribe
  • CyberGhost
  • VPNGate
  • Bonus: Tor Project